נדיר לשמוע מישהי שאומרת: "סבבה לי שאני לא עושה כושר".

תרשו לי להסתכן ולהגיד שרוב הנשים שלא מתאמנות — כן היו רוצות ששגרת החיים שלהן תכלול אימונים באופן קבוע, וכתוצאה מכך הן היו נהנות מכל היתרונות שספורט ופעילות מביאים לחיים שלנו.

אבל בסופו של יום, הרצון לא מתממש, והדברים לא קורים.

קורה.

החיים היום עמוסים יותר מתמיד: העבודה מתארכת עד הערב, צריך לטפל בילדים, לא להזניח את הזוגיות, להיפגש עם חברות…

וזה לא רק הזמן. בתור מאמנת כושר אישית עד הבית, פגשתי הרבה נשים שפשוט לא יודעות איך להתחיל. יש גם כאלה שדווקא כן מתאמנות לעתים רחוקות, אבל לא מצליחות להפוך את האימונים לשגרה.

 

מאמנת כושר אישית עד הבית

לא רק שזה קשה למצוא את הזמן הפנוי כדי להתאמן, חלק מהאנשים יודעים לומר בוודאות שחדר הכושר זה פשוט פשוט לא בשבילם.

אחרים מעדיפים את האימון שלהם "סולו", ולכן לא מצטרפים גם לשום חוג אירובי. יש מי שבכלל מרותקים לבית, בעקבות מחלה או שיקום רפואי שמונע מהם להצטרף לפעילויות פחות מפוקחות, והם זקוקים למישהו שיעזור להם להחלים ולשפר את יכולת התנועה.

בקיצור, יש לא מעט אנשים שרוצים להתאמן, אבל לא מוצאים את המסגרת המתאימה. עבור אנשים כאלה, התועלת שהם יכולים להפיק ממאמנת כושר שמלווה אותם אישית הוא פשוט עצום.

 

מאמן כושר עד הבית באילת
מאמנת כושר עד הבית באילת

 

נגמרו התירוצים! קבלו את כל היתרונות של מאמן כושר אישי עד הבית

מאמנ/ת כושר עד הבית בונה למאמנים שלה תוכנית אימונים מותאמת אישית ונותנת טיפים מקצועיים, מה שמאפשר לכל מתאמנ/ת לקבל את מלוא תשומת הלב.

אימון כושר אישי עד הבית מתרחש למעשה בסביבה הביתית עצמה או אפילו בפארק סמוך, בבריכת השחייה או בכל מקום אחר בו המתאמן מרגיש בנוח. אפשר לבצע את כלל התנועות והתרגילים בחוץ או In House (בתוך הבית).

המאמנת מגיעה חמוש בכל אביזרי הכושר הנחוצים, ויכולה לחדש בכל אימון עם משהו חדש: משקולות, גומיה, רצועות TRX, חבל קפיצה, כדור פיזיו ועוד עשרות רעיונות שגם יגוונו את שגרת האימונים, וגם ימשיכו לאתגר את היכולות הפיזיות של המתאמנת.

 

התוצאה: גוף שאפשר להרגיש בו בנוח

מאמנת הכושר אמורה לפקח עליכם מהרגע שהאימון מתחיל ועד שהוא נגמר.

היא תעזור לכם לבצע תרגילי כוח, סיבולת לב-ריאה, גמישות ועוד, כאשר כל תרגיל מלווה בהנחיה ודיוק ביצוע התרגיל שלכם כמתאמנים, עד שתצליחו לבצע אותו כנדרש.

התוצאה של התמדה באימונים ושמירה על מאזן קלורי מתאים היא שינויים בגוף, אותם אפשר לראות בדרך כלל תוך מספר חודשים ספורים. זה יכול להבטא בירידה במשקל, ירידה בהיקפים, עלייה במסת שריר, חיזוק חלקים חלשים בגוף וגם תחושה של יותר ביטחון עצמי ואמונה עצמית.

 

פיתוח המוטיבציה

מאמנת מנוסה יודעת להשתמש בכלים מנטליים כדי להחדיר בכם מוטיבציה. קחו לדוגמה את האלפיון העליון, או את הסלבס הכי ידועים בתעשיית הבידור:

גם שם יש אנשים שחווים תקופות במשקל גבוה, אשפוז אחרי מחלה או תאונה, חולי ממושך, רצון להנחיל אורח חיים בריא וכד'. אנחנו זוכים לראות אותם במצבם ה"ישן" ותוך תקופה יחסית קצרה פוגשים אותם במראה "חדש".

אמנם הם עשו עבודה פיזית מאומצת, אבל דבר מזה לא היה מתרחש ללא מאמן כושר מקצועי, שמאמין בהם ודוחף אותם להצלחה מהרגע הראשון.

 

המאמנת תמשיך לתמוך, גם כשקשה

מסגרת קבועה, בלי רגרסיות

האימון האישי הוא מקום שבו קשה מאוד לחזור אחורה. בחוגים או חדרי כושר למשל, בהם יש מספר מאמנים ואף אחד לא באמת "אחראי" עלינו, נורא קל לנו לוותר לעצמנו.

לא נורא אם נחטא שבוע שלם באכילת ג'אנק פוד.

וזה לא פוגע באף אחד אם נפספס כמה אימונים החודש.

אבל אם קבעתם אימון עם מאמן כושר אישי עד הבית, ואתם יודעים שצריך להגיע אליכם מאמן מקצועי שמקדיש לכם את כל כולו, הסיפור שונה לגמרי.

אם תבטלו את האימון, הוא יכעס ובצדק, הרי מבחינתו ביטלתם את זמן עבודתו. כמובן שאני לא מתכוונת למצב בו אתם לא מרגישים טוב או שקרה משהו לא מתוכנן, אבל באופן כללי,

כשאתם מתאמנים עם מאמנת אישית, זה לא המקום שבו תוכלו להתחיל לזלזל או להתעצל. אם תעשו זאת קצת מעבר לגבול הסביר – המאמנ/ת כבר תדאג לעשות לכם שיחת הבהרה שאתם לא רוצים להגיע אליה. 😉


לעוד מאמרים וטיפים בנושא כושר ותזונה >>


מילה לגבי פיתויים טעימים

מאמנ/ת עם ידע בתזונה תוכל לייעץ לכם לגבי תפריט אישי שמתאים למטרות וההעדפות התזונתיות שלכם. יחד עם זאת, שום מאמנת לא תבטל את הצורך שלכם במתוק, או ברצון לתקוע חלה שלמה בארוחת שישי.

למרות זאת, אין תחושה קשה יותר מלעמוד בפני המאמנת האישית שמשקיעה בך, מטפח אותך, וכל כך רוצה לראות אותך מצליח/ה — ועכשיו צריך להסביר לה למה עלית במשקל השבוע, בגלל שהוספת שטויות לצלחת.

שימו לב: המטרה היא לא להפוך אתכם לנזירים. המטרה היא להביא אתכם להשגת המטרות האישית ולהחדיר בכם רצון לפתח הרגלים בריאים שתוכלו להתמיד בהם.

 

לחסוך נסיעות וזמן יקר

במיוחד לאנשים עסוקים, יתרון משמעותי של אימון כושר בבית הוא החיסכון בזמן.

עצמאיים, אמהות במשרה מלאה, אנשים בתפקידי מפתח, אנשי קבע וכו' — אנשים אלה בדרך כלל מתקשים לשלב בסדר היום העמוס שלהם שעה בחדר הכושר או השתתפות בחוג קרוספיט מחוץ לבית.

הנסיעה היא תוספת זמן קריטית, וכך גם כל הרגעים הקטנים שהם לא האימון עצמו, כמו מציאת חניה, שיחת החולין עם המאמן בסיום השיעור, או השיחה עם מתאמנים אחרים לגבי איזו סדרה כדאי לראות בנטפליקס.

מאמן כושר אישי עד הבית מגיע עד אליכם מבלי שתצטרכו בכלל לטרוח לצאת מהבית. כך תוכלו לעשות את כל מה שדרוש לכם עד הדקה האחרונה ממש, בלי לחשוש מפני איחורים לאימון.

 

מתאים לאנשים שזקוקים לפרטיות

עוד לא דיברנו על נושא הפרטיות, אבל גם הוא חלק לא קטן מהסיפור. אימון כושר אישי נועד להיות פרטי ולכן מתאים גם לאנשים שמסיבה כלשהי מעדיפים שלא להיחשף.

לא בהכרח מדובר פה על אנשי מוסד, אלא גם על אנשים ביישנים או מופנים, אנשים שסובלים מבעיה פיזית או נפשית כלשהי (למשל אגורפוביה – פחד ממקומות צפופים) ועוד.

אימון שמתבצע אצלכם בבית או בחצר, הוא "סטרילי" מאוד ומתאים בריאותית גם לאנשים בשיקום או כאלה שצריכים אימון מיוחד, ולא יכולים להימצא בקרב אנשים אחרים מסיבה כלשהי.

 

מאמנת כושר עד הבית – המפתח לאורח חיים בריא ואיכותי

אם המטרה שלכם היא ליצור לעצמכם בסיס של אורח חיים בריא, אתם יכולים להתחיל לעשות את זה עם מאמנת כושר אישית, ולאחר שהבנתם מה נדרש מכם, אתם יכולים להמשיך להתאמן לבד.

תמיד תוכלו גם לקבל ייעוץ מקצועי לגבי אימונים עצמאיים ואפילו טיפים הנוגעים להקמת חדר כושר אצלכם בבית.

מאמנת הכושר האישית שלכם היא חברה, מנטורית ומקור השראה. ככל שתלכו בדרך שלה ותקשיבו לעצותיה החכמות, כך תוכלו להתפתח ולהשתפר, להגשים את כל המטרות שלכם (ואפילו ולפתח חדשות), להקנות לעצמכם דימוי עצמי חיובי, ולחוות חיים איכותיים ומלאי עניין.

מעניין אותך? לחיצה כאן ואפשר להוסיף אותי לאנשי הקשר בטלפון.